Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 12:27:07

Суддю засуджено до п’яти років позбавлення волі

20.08.2014   08:55

Славутицьким міським судом Київської області 18 серпня ухвалено вирок колишньому судді одного з районних судів Чернігівської області за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, будь-яких дій з використанням наданого їй службового становища).

Пред’явлене прокурором обвинувачення підтверджене в повному обсязі.

Суддю визнано винним в отриманні спільно з адвокатом неправомірної вигоди в сумі 30 тисяч гривень за ухвалення виправдувального вироку у справі, що ним розглядалась.

Призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на три роки з конфіскацією усього належного йому майна.

Стосовно адвоката, який був посередником в одержанні неправомірної вигоди, обвинувальний вирок винесено у 2013 році.
 

Останні новини Чернігівщини

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

9 січня: цей день в Україні і світі

9 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини