Міліція викрила завідуючу відділенням зв'язку, яка ошукала 83-річного пенсіонера
Працівники карного розшуку Срібнянського райвідділу УМВС викрили завідувачку поштового відділення одного з сіл району, яка під приводом грошового переказу в Росію, шахрайським шляхом заволоділа у 83-річного дідуся сумою понад 6 тисяч гривень.
Днями до чергової частини Срібнянського райвідділу внутрішніх справ звернувся житель одного з сіл району з заявою про те, що ще в травні місяці він попросив завідувачку місцевого відділення зв’язку перерахувати сину в Росію кошти в сумі 6 тисяч гривень, але й досі адресат гроші не отримав і їх місцезнаходження невідоме.
В ході опитування потерпілого, також з’ясувалося, що працівниця пошти для послуг пересилки затребувала ще 240 гривень і, коли дідусь віддав їй ці гроші – запевнила, що здійснить переказ.
Але ні того дня, ні через місяць, ні через два гроші до сина дідуся так і не надійшли. Обман виявися, коли адресат сам зателефонував батькові і сказав, що ніяких грошей він не отримував. Тоді старенький вирішив звернутися до міліції.
Коли до завідувачки поштою завітали міліціонери для перевірки отриманої інформації — та у всьому зізналася. Розповіла правоохоронцям, що видала дідусеві вже використану квитанцію, з надією що старенький не розбереться і ніхто ніколи ні про що не дізнається.
Дана подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 1 ст.190 «шахрайство», що передбачає покарання аж до обмеженням волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною