Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 00:28:13

День археолога відзначили у Батурині

18.08.2014   08:09Агенцiя

Вже вісімнадцятий сезон у Батурині працює Міжнародна україно-канадська археологічна експедиція.

Археологам вдалося, здавалося б, неможливе — повернути із забуття історію міста, саму пам’ять про яку намагалися стерти упродовж століть.Результатом роботи археологів стало відкриття у 2009 році Музею археології Батурина. За 5 років його відвідало більше 80 тисяч чоловік.

З нагоди професійного свята – Дня археолога – 15 серпня 2014 р. співробітники музею підготували та презентували проект “Музейна карта”. Кольоровий бланк карти містить запитання і завдання, що значно урізноманітнить програму відвідування Музею. Проект можна використовувати як основу командної гри-квесту для різних вікових категорій відвідувачів. Надалі безкоштовно знайомитися з минулим Батурина за допомогою «Музейної карти» зможуть всі відвідувачі Музею археології.

А першими, хто спробував виконати завдання “Карти”, стали учасники Батуринської археологічної експедиції – студенти-історики Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка та волонтери.

Починаючи з 2012 року, у Музеї археології Батурина працює тимчасова виставка “Історія, збережена землею”, яка репрезентує матеріали останніх польових сезонів. Відкриття виставки традиційно відбулося саме в День археолога, вона триватиме рік, до наступного свята.

Запрошуємо відвідати виставку та спробувати свої сили у пошуку батуринських скарбів за “Музейною картою”.


Наталія Саєнко

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.