Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:14:42

Екопрокуратура вимагає знесення незаконної забудови Дніпра на Чернігівщині

15.08.2014   14:01Агенцiя

Київською міжрайонною екологічною прокуратурою вивченням стану дотримання вимог земельного законодавства при використанні земель водного фонду р. Дніпро в Чернігівській області виявлено самовільне зайняття і використання земельної ділянки в межах прибережної захисної смуги.

Зокрема, встановлено, що громадянка не маючи жодних документів, що посвідчують право власності чи оренди на землю, побудувала житловий будинок та альтанку на березі річки. В подальшому ця територія була б обнесена парканом, який обмежив би доступ громадян до Дніпра.

Київською міжрайонною екологічною прокуратурою до Ріпкинського районного суду Чернігівської області направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Задеріївської сільської ради до фізичної особи про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та знесення самовільно збудованих на ній споруд.

Прес-служба Київської міжрайонної екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини