Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 08:01:20

Ріпкинський район: піротехніки ДСНС вилучили та знищили 5 боєприпасів часів війни

15.08.2014   13:40

14 серпня від Служби безпеки України у Чернігівській області до рятувальників ДСНС надійшло повідомлення про виявлення у лісовому масиві поблизу с. Старі Яриловичі Ріпкинського району боєприпасу часів Великої Вітчизняної війни.

Піротехнічна група Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС, що прибули за викликом, ідентифікувала небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 100 мм.

Під час додаткового обстеження прилеглої території було виявлено ще 4 артилерійські снаряди калібром 100 мм.

Всі вибухонебезпечні предмети спецавтомобілем транспортовані у визначене місце за межами населеного пункту та о 16:00 знищені шляхом контрольованого підриву.
 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини