Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 17:30:35

Фермер звинуватив у хабарництві заступника голови ОДА

15.08.2014   08:14Агенцiя

Заступник голови Чернігівської облдержамдіністрації Костянтин Лубенцов каже, що це неправда!

Ще минулої неділі на зустрічі голови обласної ради Миколи Звєрєва з фермерами та активістами Семенівського району фермер Іван Марахонько звинуватив заступника голови обласної адміністрації Костянтина Лубенцова у вимаганні хабара.

Фермер із Радомки Семенівського району Іван Марахонько : «Мені не оформляють документи на оренду земель запасу і держрезерву – я приїхав розбиратися в управління Держкомзему і заступник начальника Орлова сказала, що ці всі питання вирішує заступник голови адміністрації Костянтин Лубенцов. Під час розмови він сказав, що вирішує для багатьох це питання, а нічого не має. У приймальні його помічник намалював цифру 80 доларів за гектар».

Голова Семенівської районної адміністрації С.Деденко також говорив: «Нічого не міняється – система яка була, така й лишається!». Обурювалися відсутністю змін, за які стояв Майдан і голова Семенівської районної ради Василь Малкович і фермер Юрій Сенько. Останній іронічно подякував новій владі, що аж на 20 доларів зменшила розміри хабарів і запевнив, що третій Майдан буде. В тому числі і проти тих, з ким разом стояли на Майдані.

Пройшов тиждень і жодної реакції від обласної адміністрації та партії «Свобода», яку представляє звинувачений у хабарництві Костянтин Лубенцов, не помітно.

Тож на засіданні обласного штабу національного спротиву, коли слухався звіт заступників голови ОДА про роботу за 100 днів, депутат обласної ради Володимир Лобосок заявив, що до Лубенцова є питання по вимаганню хабара. У відповідь Лубенцов запевнив, що він ніколи не їздив у Семенівський район. Йому підказали, що це було в його приймальні, нащо він запевнив що ні він, ні його помічник не міг малювати жодних цифр, щоб вимагати хабара.

Проте питання так і залишилися – оскільки є таке серйозне звинувачення, яке прозвучало на засіданні в обласній раді, та стосується заступника голови ОДА, то і він сам, і прес- служба ОДА (вона взагалі щось робить?), і департамент інформаційної політики, і спецслужби, що займаються питаннями корупції, давно б мали уже дати відповідь. Проте її нема. А чутки ширяться, підриваючи авторитет нової влади.

…А на засіданні штабу ряд його членів заявили заступникам голови ОДА Сергію Журману та Костянтину Лубенцову: «Хлопці, ви прийшли на ці посади у інородне середовище і думаєте, що воно саме по собі зміниться? Чому нема кадрових змін? Чому нема зламу системи?

Від того, що ви особисто сіли в ці крісла – влада не змінилася».

Схоже, питання риторичні.


Василь ЧЕПУРНИЙ


http://siver.com.ua/news/fermer_zvinuvativ_u_khabarnictvi_zastupnika_golovi_oda/2014-08-14-15191


До теми: Володимир Івашко: Всі рівні перед законом
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини