Кваліфіковану меддопомогу в Чернігівському військовому госпіталі отримали понад 30 поранених бійців із зони АТО
У Чернігівському базовому військовому госпіталі проходять курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України, які були переведені та доставлені до медичної установи із лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції.
Керівник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко повідомив, що поранені військовослужбовці повністю забезпечені усіма необхідними ліками та речами.
«За останній місяць лікування в госпіталі пройшли 33 військовослужбовці з вогнепальними та осколочними пораненнями», – зазначив полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.
Військовий лікар також додав, що бойові поранення українських військових є профілем працівників шпиталю, адже більшість фахівців медичної установи – це колишні учасники миротворчих місій і мають великий досвід лікування воїнів у подібних ситуаціях.
Загалом госпіталь у Чернігові розрахований на 100 ліжок. Але за необхідністю може розгорнутися до 330 місць.
Протягом останніх місяців у шпиталі введено в дію 3 нових операційні: одну капітально відремонтовано та ще дві створено з нуля. Усі оснащені сучасним обладнанням: апаратами для штучної вентиляції легень, анестезіологічними приладами, спеціальними лампами та новими операційними столами.
Прес-служба Міністерства оборони
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression