Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 18:02:04

Делегація Львова відвідала Чернігів. ВІДЕО

15.08.2014   07:30

Делегація Львова на чолі з міським головою Андрієм Садовим сьогодні відвідала Чернігів. Разом із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим гості побували на Чернігівському автозаводі, поспілкувалися зі студентами та викладачами Чернігівського національного технологічного університету.

Метою свого візиту до Чернігова А.Садовий назвав посилення єдності України у доволі складний для всіх час.

За результатами ознайомлення з роботою Чернігівського автозаводу, А.Садовий повідомив журналістам про намір комунального підприємства Львова придбати 18 автобусів для свого міста. "Ми зараз на стадії переговорів. Якщо вдаримо по руках, то почнемо реалізувати цей проект", - сказав Львівський міський голова.

Він також зауважив, що українські міста розвивають партнерські стосунки з закордонними містами, хоча потрібно посилювати кооперацію і співпрацю на місцевому рівні.

А.Садовий поділився, що Чернігів він відвідав уперше й отримав позитивні враження. "Місто є чистим. Видно, що у місті працюють фахово", - розказав він про свої враження. Водночас, Львівський міський голова побажав чернігівцям ефективніше працювати над тим, що місто було більш відомим в Україні, до нього приїздили більше гостей і туристів. Під час візиту до Чернігова він запропонував провести Дні Львова у Чернігові і навпаки – Дні Чернігова у Львові.

"Важливо, щоб люди їздили і знайомилися, щоб школярі приїздили, щоб сім'ї приїздили, щоб ми були разом", - підкреслив А.Садовий. На його думку, у нинішній період сила українців – у єдності, а загалом, це питання варто відносити до питань національної безпеки.

У Чернігівському національному технологічному університеті А.Садовий поділився історією свого особистого успіху та успіху міста, відповів на усі питання студентів. Вони, зокрема, стосувалися, туристичної привабливості Львова, розвитку ІТ-сфери в Україні, працевлаштування для молоді тощо.

Також представники Львова провели зустріч із чернігівськими колегами, які працюють у сфері туризму, та зустрілися з місцевими підприємцями.

 Garmata Chernigov

 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини