У Чернігові СБУ затримала бойовика з позивним "Рижий", який воював на сході України
У Чернігові СБУ затримала бойовика з позивним «Рижий», який у травні-червні ц.р. брав участь у збройному конфлікті на боці бойовиків терористичної організації т.зв. «ДНР».
Встановлено, що 21-річний громадянин України у складі озброєної групи осіб охороняв самопроголошеного «мера» В.Пономарева та захоплене терористами приміщення міськвиконкому м.Слов’янська.
Крім цього, бойовика разом з іншими найманцями було направлено до банформувань «ДНР» у м. Торез та с. Семенівка, де він, за грошову винагороду, брав участь у бойових діях проти українських військових.
Співробітники СБУ виявили у зловмисника фотографії та посвідчення, котрі підтверджують його приналежність до терористів «ДНР».
Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області стосовно затриманого розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Йому повідомлено про підозру у вчинені злочину та, за рішенням суду, взято під варту.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.