Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:46:11

Партнерські відносини - пріоритет повсякденної роботи міських податківців

13.08.2014   07:29Агенцiя

ДПІ у м. Чернігові зацікавлена у підтриманні постійного конструктивного діалогу з бізнес – колами міста. Для керівників підприємств та організацій, бухгалтерів і підприємців постійно проводяться безкоштовні навчання.

З початку року проведено 29 семінарів, у яких взяли участь майже 1,5 тисячі платників.

Учасники семінарів розглядали питання, що стсуються змін у податковому законодавстві, адміністрування ЄСВ, основ ведення підприємницької діяльності, роботи електронних сервісів Міндоходів, подання звітності в електронному вигляді, відповідальністі суб’єктів господарювання за корупційні правопорушення тощо.

Користується неабиякою увагою серед платників і проведення Інтернет – семінарів. Адже така форма діалогу між податківцями та представниками бізнесу надзвичайно зручна та змістовна. Кваліфіковані відповіді на питання профільних фахівців у форматі Інтернет – семінарів завжди стають у нагоді тим платникам, які звертаються за роз’ясненнями.

Крім того, в інспекції постійно відбуваються засідання «круглого столу», зустрічі з громадськістю, громадські слухання. Щотижнево у міському центрі зайнятості для майбутніх підприємців проводиться зустріч з основ податкового законодавства та ведення підприємницької діяльності. Майбутніх підприємців цікавлять питання переваг застосування спрощеної системи оподаткування, обрання групи платника єдиного податку, термінів сплати податків, порядку отримання безкоштовних ключів для електронного звітування.

Проведення зустрічей з майбутніми платниками - школярами та студентами - вже стало доброю традицією. Фахівці інспекції переконані, що знання у сфері оподаткування допоможуть молоді зайняти активну позицію свідомого громадянина у майбутньому.

Невідємною частиною роботи фахівців управлінь інспекції стало проведення телефонного зв'язку «гаряча лінія». Адже під час його сеансу дозвонювачі мають можливість з перших вуст отримати повні відповіді на актуальні питання та змістовні роз’яснення з питань новацій податкового законодавства.

Працівники ДПІ у м. Чернігові працюють з платниками на засадах взаємної поваги та довіри. А принцип партнерських відносин з ними завжди залишатиметься одним із пріоритетів у повсякденній роботі.


Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.