О.Соколов: відпустки за власний рахунок стосуються всіх
Добровільні відпустки за власний рахунок для працівників бюджетної сфери є вимушеним кроком і стосуються усіх без винятку. Про це під час брифінгу у міськраді повідомив журналістам Чернігівський міський голова Олександр Соколов.
За його словами, у Чернігові до кінця року на виплату заробітних плат працівникам бюджетної сфери міста не вистачає два місячні фонди зарплат (60,8 млн. грн.).
"Розраховувати на фінансову допомогу держави, зважаючи на ситуацію, ми не можемо", - пояснив міський голова. Він додав, що коштів на заробітну плату не вистачає усій бюджетній сфері, а не тільки освіті і медицині. Тому у вимушені відпустки до кінця року підуть і працівники міської ради, у тому числі й міський голова. "Це питання стосується всіх, у тому числі і чиновників. Вони теж підуть у відпустки за власний рахунок, не порушуючи діяльність своїх установ", - зазначив керівник міста.
О.Соколов також підкреслив, що актуальною в усіх організаціях залишається економія енергоресурсів.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».