Чернігівець використав пістолет, як аргумент у суперечці
Співробітники карного розшуку Чернігівського міськвідділу УМВС встановили особу, яка стріляла на озері «Земснаряд».
Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, до чергової частини надійшло повідомлення, що до міської лікарні доставлений 23-річний пацієнт з вогнепальним пораненням грудної клітини.
Співробітниками міліції було встановлено, що тілесні ушкодження юнакові заподіяв невідомий чоловік в районі озера «Земснаряд». Зі слів потерпілого, вони того дня відпочивали своєю компанією. Неподалік від них також відпочивали двоє чоловіків, значно старших їх за віком. Що стало причиною трагедії, буде встановлюватися в ході досудового розслідування. Саме внаслідок конфлікту між компаніями і сталася стрілянина.
В подальшому співробітники міліції встановили, що постріл здійснив 58-річний пенсіонер з пістолета системи «Флобер».
Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.