Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 10:50:24

Призначено начальника ДАІ міста Чернігова

11.08.2014   16:52

Начальником відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування Чернігова призначений майор міліції Вовк Андрій Олександрович.

Андрій Вовк народився 27 жовтня 1977 року в Сосниці. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2002 році на посаді міліціонера окремого батальйону патрульно-постової служби міліції при УМВС України в Чернігівській області.

В червні 2004 року перейшов на роботу в Державтоінспекцію. Пройшов шлях від інспектора дорожньо-патрульної служби окремої роти дорожньо-патрульної служби ДАІ (для обслуговування обласного центру) при УМВС України в Чернігівській області до заступника командира взводу дорожньо-патрульної служби Чернігівського відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території міста Чернігова та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованого управлінню ДАІ) при УМВС України в Чернігівській області.

Під час проходження служби у 2005 році закінчив Чернігівський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «педагогіка і методика середньої освіти».

З 2010 по 2011 рік обіймав посаду заступника начальника Чернігівського відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території міста Чернігова та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованого управлінню ДАІ) УМВС України в Чернігівській області.

З 2012 по 2014 рік перебував на посаді заступника начальника управління – начальника відділу організації служби, забезпечення масових заходів та діяльності спеціальних установ управління громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області.

З серпня 20124 року — начальник відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування м. Чернігів УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини