Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 10:54:05

В області триває операція "Майно"

11.08.2014   06:32

Тільки за чотири доби правоохоронцям вдалося розкрити 142 крадіжки майна громадян, 1 розбій, 6 пограбувань та 8 шахрайств.

Зважаючи на загострення оперативної обстановки в області та зростання кількості зареєстрованих майнових злочинів, згідно із вказівкою начальника УМВС в Чернігівській області Олега Демченка з 5 серпня на території області проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання цільового призначення під умовною назвою «Майно».

Під час операції співробітники міліції звертають увагу на розкриття та попередження злочинів саме майнової спрямованості, викриття злочинів з ознаками латентності (коли потерпілі не зверталися в міліцію), розкриття раніше скоєних злочинів.

Загалом з початку відпрацювання міліціонери розкрили 1 розбій, 6 пограбувань, 142 крадіжки, 3 незаконні заволодіння транспортним засобом, 8 шахрайств, встановлено місце знаходження 2 розшукуваних злочинців.

Як приклад, в ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів в Чернігові була встановлена особа зловмисника котрий у своєї матері викрав ноутбук та вироби із золота вагою близько 13 грам.

Також оперативниками Чернігівського міськвідділу була затримана особа котра займалась викраденням магнітол з автівок мешканців міста.
За час відпрацювання, також, виявлено та встановлено особи по 84 майновим злочинам з ознакою латентності, тобто коли потерпілі з якихось причин не зверталися до міліції, а правоохоронці самостійно вийшли на зловмисників.

В рамках операції працівники міліції перевірили велику кількість об’єктів, де можливий збут викраденого майна.

Як зазначив т.в.о. начальника УМВС в області Олексій Литвишко, операція «Майно» є лише однією з багатьох, які нині проводяться в місті і області. Це стане потужним поштовхом для активізації боротьби зі злочинністю.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини