Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 23:59:37

Чернігівська міліція знешкодила наркопритон

09.08.2014   08:19

Працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу УМВС в Чернігівській області припинили незаконну діяльність наркопритону, де виготовлялася «ширка».

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, оперативники отримали інформацію, що в одному з приватних будинків в центральній частині Чернігова виготовляється ацетильований опій.

В ході перевірки міліція встановила, що 32-річний чоловік і його співмешканка проживають разом з матір’ю чоловіка. Коли старенька на весняно-літній період поїхала з міста на дачу, син вирішив здати будинок наркозалежним, щоб вони виготовляли наркотики.

Із власником помешкання наркоділки розплачувалися за притулок безкоштовними «дозами».

Під час санкціонованого обшуку в будинку працівники міліції вилучили не лише готову продукцію – «ширку», а й приладдя для її виготовлення – каструлі, друшляк, медичні шприци з прекурсорами. Також в помешканні були затримані троє наркозалежних, які тільки-но вжили наркотики і перебували «під кайфом».

Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) — караються позбавленням волі на строк до трьох років та частиною 1 статті 311 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів з метою їх використання для виробництва або виготовлення наркотичних засобів чи психотропних речовин (караються обмеженням волі на строк до трьох років) та частиною 1 статті 317 Кримінального кодексу України (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою) - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років).

Триває досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини