Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 20:55:15

Привласнення бюджетних коштів може обернутися 12 роками позбавлення волі

08.08.2014   09:20

Службові особи одеського підприємства - переможця тендерних закупівель, зловживаючи службовим становищем, завищили фактичну вартість проданого товару і заволоділи 1,3 млн.грн. бюджетних коштів, які були виділені з бюджету чернігівському підприємству. Махінатори внесли до офіційних документів (накладних, актів приймання-передачі та інших) завідомо неправдиві відомості.

Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, під час перевірки чернігівського підприємства було з’ясовано, що його службові особи неправомірно застосували процедури закупівлі та придбали за рахунок бюджетних коштів обладнання загальною вартістю 3 млн. грн. при фактичній його вартості 1,7 млн. грн.

Державі нанесені збитки в особливо великих розмірах. Слідчі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження проти посадовців одеського підприємства за частиною ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування триває.

Варто нагадати службовим особам про відповідальність. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Також передбачена конфіскація майна.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини