Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 02:36:14

Командир спецбатальйону МВС України "Чернігів" Роман Пицків розповів про призначення його загону і ситуацію в зоні АТО

07.08.2014   10:33Агенцiя

За його словами, хлопці перебувають в зоні проведення антитерористичної операції вже майже три місяці.

Роман Пицків

Роман Пицків

"Саме створення батальйону було нелегким. Я отримав завдання зібрати людей. Була вказівка ​​від Андрія Парубія організовувати людей з Самооборони, я взяв хлопців з Майдану, тих, хто не пішов в Нацгвардію. Ми приїхали в Чернігів, там дали приміщення стареньке і почали навчання процес. Я і мій зам готували людям їсти, 30 людям. Потім вже, коли люди дізналися чим ми будемо займатися - пішли спонсорські внески, допомога", - розповів він в ефірі.

"Спецбатальйон МВС - це міліція, міліція спецпризначення. Ми не штурмова бригада: ми не можемо заходити в місто, планувати операції, лише сприяємо (перевірка транспорту, документів, апаратури). А заходити в місто: у нас немає техніки, озброєння, щоб брати штурмом місто. Тим не менш, у складі батальйону є загін штурмової, який займається зачисткою від бандформувань", - додав командир.

Він повідомив, що люди на Донбасі дуже залякані терористами.  

"Ми почали з Кремінної, потім за день зачистили Рубіжне. Був цікавий нюанс - наскільки люди бояться сепаратистів. Оскільки висів прапор ЛНР на центральній площі, ми попросили МНС, щоб підвезли драбину і ми зняли прапор - вони злякалися, бо думав, що коли ми поїдемо - ЛНР повернеться і їм за це "помститься" . Ось так людей залякали", - наголосив Пицків.

Еспресо.TV

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини