Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:42:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.08.2014   09:56

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 1 в житловому секторі, 2 сухої трави, 1 сміття та 2 інші.

МНС

МНС

1. Пожежа сухої трави - Городнянський район, біля с. Великий Листвен - Об 11 год. 05 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа - Чернігівський район,  біля с. Іванівка - О 16 год. 08 хв. сталася пожежа безгосподарчої будівлі. Власник встановлюється. Вогнем знищено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі - Щорський район, с. Журавок - О 16 год. 39 хв. сталася пожежа нежитлового будинку. Власник встановлюється. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - розряд блискавки. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 35000 грн.

4. Пожежа сухої трави - Козелецький район, біля с. Виповзів - О 16 год. 59 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

5. Пожежа сміття - м. Бахмач, вул. Тесленко - О 23 год. 35 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 100 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа - м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ - О 01 год. 26 хв. сталася пожежа сміття в надвірній споруді на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано гр. Б., 1938 р.н., та  матеріальних цінностей на суму 100000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.