Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 18:33:05

Співпраця, яка приносить результат

07.08.2014   07:16Агенцiя

Одним із важливих напрямків діяльності державної служби зайнятості, покликаних зменшити напругу на ринку праці, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Задля цього фахівці центрів зайнятості Чернігівщини тісно співпрацюють з роботодавцями області. Протягом січня-червня за направленням служби зайнятості до тимчасової зайнятості було залучено 4242 особи.

Активно в напрямку організації таких робіт працює Чернігівський МЦЗ. Зокрема, у м. Чернігові з початку року 719 безробітних, які перебувають на обліку, виконували роботи з благоустрою та озеленення міста, утримували в належному стані придорожні смуги, впорядковували меморіали та місця поховання, працювали на підсобних роботах під час ремонту лікувальних закладів тощо.

Наразі безробітні також допомагають комунальникам прибирати вулиці у місті. Зокрема Віталій, Олександр та Дмитро, які працюють на громадських роботах у КП ЖЕК-10, вважають, що такі роботи і безробітних матеріально підтримують, і громаді потрібні. А ще, кажуть чоловіки, приємно, коли городяни дякують за реальну допомогу.

Вже понад рік триває співпраця щодо організації громадських робіт міського центру зайнятості з чернігівським підприємством ДП «ТК Стиль-2013». Сьогодні тут працюють 6 жінок, виконуючи різні роботи: переносять на тканину за шаблонами деякі деталі одягу, готують їх до подальшої обробки швачками, обрізають рештки тканини та ниток тощо.
- Намагаємося працювати якісно, адже розуміємо, що робота, яку ми виконуємо, є частиною складного процесу пошиття одягу, - розказує Ольга Полторацька, яка майже місяць працює тут на громадських роботах.
Слова подяки за можливість залучення безробітних до громадських робіт на адресу служби зайнятості висловлюють і роботодавці.

- Підтримувати територію нашої організації у належному стані допомагають нам безробітні, які працюють у нас за направленням Чернігівського МЦЗ, - каже начальник одного з відділів КП «Чернігівське тролейбусного управління» Ірина Чиж. – Також ми залучаємо їх до прибирання у тролейбусах. Для нас – це суттєва допомога. Та й умови щодо витрат на оплату праці людей, які працюють на громадських роботах для нас вигідніші, ніж при працевлаштуванні на постійну роботу – є можливість зекономити кошти організації.

Активно за направленням Чернігівського МЦЗ у І півріччі 2014 року працювали безробітні також на КП «Спецкомбінат» та АТП 2528.
Отож, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру приносить користь для всіх їх учасників: роботодавці отримують додаткову робочу силу, а безробітні - матеріальну підтримку та стимул до праці. А ще – це шанс знайти постійну роботу: з початку року вже близько 1000 наших земляків працевлаштувалися таким чином.


Оксана Полтавська
 

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.