Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 22:12:06

Чернігів: рятувальники перевіряють місця відпочинку людей біля водойм

02.08.2014   08:13Агенцiя

Відпочинок біля води - один із засобів оздоровлення організму людини. Проте, недотримання заходів безпеки може привести такий відпочинок до трагічних наслідків.

На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 28 людей, серед яких, нажаль, одна дитина. З огляду на це, рятувальники управління ДСНС у Чернігівській області вживають усі можливі заходи, аби не допустити трагічної статистики загибелі людей на водоймах.

1 серпня у Чернігові співробітники ДСНС спільно із регіональними засобами масової інформації провели рейдову перевірку місць масового відпочинку людей біля води. Слід зазначити, що в Чернігівській області визначено оранади влади 24 таких місця, проте кількість стихійних пляжів у кілька разів більша.

Єдиний офіційний пляж в обласному центрі - "Золотий берег", де вжиті усі вимоги правил безпеки: дно акваторії обстежене водолазами, є рятувальний та медичний пости, засоби порятунку людей. Проте, досить багато мешканців і гостей Чернігова відпочиває на стихійних пляжах біля річок, озер, які не відповідають жодним вимогам безпеки.

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, співробітники управління ДСНС провели з відпочивальниками профілактичні бесіди, вручили пам'ятки та листівки попереджувального характеру. Слід зазначити, що такі відпрацювання проводяться по всій території Чернгівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини