Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 09:30:20

У селі Кучинівка з’явиться новий дитячий садок

01.08.2014   08:08Агенцiя

З першого вересня малеча села Кучинівка Щорського району піде у новий дошкільний навчальний заклад. Реконструкція дитячого садка здійснюється за державні кошти та спонсорську допомогу з Італії.

Італійці для українських дітей

Уже декілька років поспіль за підтримки міжнародного благодійного фонду «Аріадна» кучинівські діти відпочивають в італійських сім’ях. Іноземці виявили бажання подивитися на місце проживання їх тимчасових гостей. Тоді, у 2012 році під час спілкування з італійськими благодійниками сільський голова Валентина Карась зазначила про гостру необхідність відновлення дошкільного закладу.

У результаті - італійці виділили 370 тисяч гривень. На ці кошти вже замінено покрівлю, вікна, двері, встановлено внутрішні перегородки, змонтовано тепло- та електромережі, куплено котел на твердому паливі. Роботи виконувались підрядною організацією ТОВ «ВК Енергодар» (м. Київ). Та, на жаль, спонсорських коштів не вистачило для повного оновлення закладу.

Підтримка місцевої влади

У 2013 році на кошти Кучинівської сільської ради зроблено кошторис на завершення робіт з реконструкції та проведено експертизу кошторисної документації. Тоді ж сільська громада звернулася по допомогу до обласної влади. За обласні кошти придбано глибинний насос та пробурено свердловину для забору води; прокладено доріжки.

Також вже закуплено меблі, постільну білизну та обладнання для кухні на суму понад 73 тисячі гривень. На сьогодні ведуться внутрішні роботи. Для повного завершення необхідно ще 83 тисячі гривень.

Осторонь не залишаються і місцеві жителі. Вони допомагають упорядкувати територію закладу.

- Сільська громада дуже вболіває за долю дитячого садка, — каже голова Кучинівської сільської ради Валентина Карась. - Адже у селі є 52 дітей дошкільного віку. Нині уже подано 10 заяв на запис до різних груп. Сам заклад зможе прийняти 20 малюків.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.