Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 20:36:56

В Ріпкинському районі виявлено порушника природоохоронного законодавства

31.07.2014   08:15Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП “Добрянське лісове господарство” (смт Добрянка, Ріпкинський район) виявила порушення вимог Лісового кодексу України та “Санітарних правил в лісах України”.

Встановлено, що на землях лісового фонду на території Ріпкинського району виявлено пошкодження дерев до ступеня неприпинення і припинення росту та не вивезення деревини у встановлений термін з лісових насаджень на рубках, пов’язаних з веденням лісового господарства.

Керуючись Законом України “Про охорону навколишнього природного середовища” та на виконання повноважень, покладених на Держекоінспекцію у Чернігівській області, порушнику запропоновано на добровільних засадах відшкодувати збитки у сумі 6 тисяч 219  грн.


За інформацією Державної екологічної інспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини