Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 22:42:20

Протидіяти злочинності та корупції правоохоронці повинні спільно

31.07.2014   06:36Агенцiя

В прокуратурі м. Чернігова відбулася координаційна нарада правоохоронних органів обласного центру, на якій розглянуто стан розкриття кримінальних правопорушень, протидії і профілактики злочинності та корупції за у І півріччі 2014 року.

В цілому, як зазначив прокурор м. Чернігова Андрій Криворучко, у продовж 6 місяців поточного року, прокуратурою та правоохоронними органами міста вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо протидії злочинності та корупції в сучасних реаліях.

Так, за результатами вжитих таких заходів у першому півріччі поточного року у ЄРДР зареєстровано на 7,1 % кримінальних правопорушень менше ніж за аналогічний період минулого року (3425 проти 3685).

Значно зменшилася кількість вчинених кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми або за їх участю - із 20 у минулому році до 14 у поточному році, особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення - із 117 до 91, у стані алкогольного сп’яніння – із 61 до 24.

Водночас криміногенна ситуація в Чернігові залишається непростою, злочинність активізується. Особливо турбує прокурора міста збільшення кількості зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів, злочинів скоєних групою осіб, злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

Прокурор міста Андрій Криворучко також вимагає від підлеглих прокурорів та усіх правоохоронців Чернігова зосередитись на питанні реальної боротьби з корупцією і притягненні до відповідальності винних осіб. А для цього потрібно кардинально змінити підходи щодо протидії хабарництву.

Потребує активізації робота щодо захисту економічних інтересів держави, протидії незаконним оборудкам у сфері земельних правовідносин та охорони природних ресурсів, у соціальній сфері, насамперед щодо оплати праці, у паливно-енергетичному комплексі.

Координаційна нарада прийняла рішення, спрямоване на активізацію роботи, покращення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини