Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:05:27

Протидіяти злочинності та корупції правоохоронці повинні спільно

31.07.2014   06:36Агенцiя

В прокуратурі м. Чернігова відбулася координаційна нарада правоохоронних органів обласного центру, на якій розглянуто стан розкриття кримінальних правопорушень, протидії і профілактики злочинності та корупції за у І півріччі 2014 року.

В цілому, як зазначив прокурор м. Чернігова Андрій Криворучко, у продовж 6 місяців поточного року, прокуратурою та правоохоронними органами міста вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо протидії злочинності та корупції в сучасних реаліях.

Так, за результатами вжитих таких заходів у першому півріччі поточного року у ЄРДР зареєстровано на 7,1 % кримінальних правопорушень менше ніж за аналогічний період минулого року (3425 проти 3685).

Значно зменшилася кількість вчинених кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми або за їх участю - із 20 у минулому році до 14 у поточному році, особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення - із 117 до 91, у стані алкогольного сп’яніння – із 61 до 24.

Водночас криміногенна ситуація в Чернігові залишається непростою, злочинність активізується. Особливо турбує прокурора міста збільшення кількості зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів, злочинів скоєних групою осіб, злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

Прокурор міста Андрій Криворучко також вимагає від підлеглих прокурорів та усіх правоохоронців Чернігова зосередитись на питанні реальної боротьби з корупцією і притягненні до відповідальності винних осіб. А для цього потрібно кардинально змінити підходи щодо протидії хабарництву.

Потребує активізації робота щодо захисту економічних інтересів держави, протидії незаконним оборудкам у сфері земельних правовідносин та охорони природних ресурсів, у соціальній сфері, насамперед щодо оплати праці, у паливно-енергетичному комплексі.

Координаційна нарада прийняла рішення, спрямоване на активізацію роботи, покращення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.