Державні кошти є спокусою для деяких службових осіб
Протягом січня-липня цього році відносно службових осіб підприємств-переможців державних закупівель та отримувачів державних коштів за матеріалами оперативників Головного управління Міндоходів у Чернігівській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 18 кримінальних правопорушень.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, з них десять - за ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), сім - за ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), одне - за ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).
Завдані державі збитки становлять 22 млн.грн. Але тепер доведеться не лише повернути цю суму до державної скарбниці, але і сплатити штрафи.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.