Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 листопада, 19:08:21

У Чернігівській міській раді розробляють зміни до Регламенту міської ради

30.07.2014   08:14Талалаївський р-н

У Чернігівській міській раді відбулось засідання робочої групи з опрацювання пропозицій для внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради 6 скликання.

Члени робочої групи обговорили низку питань щодо реєстрації депутатів перед пленарним засіданням, проведенням голосування, підведенням підсумків голосування на екрані та ряд інших.

Голова постійної комісії з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту міської ради Людмила Скоробагатько зазначила, що у зв'язку із впровадженням електронної системи голосування у міській раді виникла потреба внести необхідні зміни до Регламенту міської ради. Адже проведення пленарних засідань проходитиме відтепер у новому форматі.

"Зміни до Регламенту, які розробляє робоча група, мають бути ретельно вивірені, правильні, аби не допускати неузгодженості із законодавчою базою та подвійного тлумачення", - підкреслила Л. Скоробагатько. На її думку, робота міської ради за електронною системою голосувань значно дисциплінуватиме депутатів та підвищуватиме їх відповідальність за прийняття відповідних рішень.

Розроблений проект рішення щодо змін до Регламенту міської ради робоча група внесе на розгляд міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

"Я вчуся читати" в обласній бібліотеці для дітей 15:30

Вчитися читати – це ціла наука, це мистецтво. Як зробити так, аби дитина оволоділа цим мистецтвом з легкістю? Що потрібно, аби малюк не блукав манівцями, а пізнавав навколишній світ за допомогою книги комфортно?

В облдержадміністрації привітали чемпіона Ігор Нескорених

В облдержадміністрації привітали чемпіона Ігор Нескорених 15:25

Олександр Гавриленко продовжує приймати вітання за здобуте «золото» на Іграх Нескорених-2018 в Австралії. Сьогодні Почесну грамоту спортсмену вручила виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко, висловивши захоплення його силою духу та мужністю.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:20

З 01.10.2018 р. розпочався моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

У телестудії UA: ЧЕРНІГІВ відбулася театральна вистава

У телестудії UA: ЧЕРНІГІВ відбулася театральна вистава 15:16

У студії UA: ЧЕРНІГІВ 7 листопада відбувся показ проекту пластичного театру "Погляд страху". Команда Суспільного Чернігівщини разом з акторами Theatrum Mundi перетворила ранкову студію на сцену і зібрала всіх охочих для перегляду вистави.

Чернігівська поліція пропонує пройти тест активним Інтернет-покупцям

Чернігівська поліція пропонує пройти тест активним Інтернет-покупцям 13:57

Відповівши на кілька нескладних запитань, ви одразу зможете дізнатися, чи потрапили до групи ризику потенційних жертв шахраїв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини