На Чернігівщині митницею за півроку надано 379 адмінпослуг
У першому півріччі фахівці Чернігівської митниці Міндоходів опрацювали 382 звернення від підприємців та надали 379 адміністративних послуг.
Найчастіше звертались з питань надання, зупинення та анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію складів тимчасового зберігання, видачі та продовження свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до переміщення товарів під митним печатками та пломбами.
Детальна інформація про місця надання адміністративних послуг, перелік послуг та зразки інформаційних карток розміщена на суб-сайті Головного управління Міндоходів у Чернігівській області у розділі «Діяльність»-«Адміністративні послуги» за посиланням http://ch.minrd.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.