Міліція знищила плантацію коноплі
На присадибній ділянці у Чернігівському районі господиня вирощувала 1330 рослин коноплі. Посів знищено.
Наркоділки в гонитві за надприбутками удаються до будь-яких хитрувань, у тому числі переконують сільських жителів в можливості «доброго» заробітку, вирощуючи заборонені рослини на своїх присадибних ділянках.
Саме таку ділянку виявили працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області в ході проведення оперативно-профілактичної операції «Мак-2014».
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Андрій Ольховик, працівники спецпідрозділу отримали оперативну інформацію, що біля с. Ульянівка Чернігівського району господиня порається на ділянці з незвичайним врожаєм – коноплею. Працівниками УБОЗ УМВС одразу було вирішено відпрацювати отриманні відомості.
Під час перевірки ділянки було виявлено та вилучено 1330 кореневих систем рослин, схожих на коноплю.
В подальшому було встановлено і власницю плантації. Для чого жінка вирощувала таку кількість коноплі, як і те, хто і яким чином повинен був скористатися врожаєм, встановлювати слідству.
Вилучені рослини направлені на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області, де відповідним висновком було підтверджено, що даний вид рослин відноситься до нарковмісних.
Відомості про даний факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снодійного маку або конопель) - караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.