Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 00:40:58

Громадська ініціатива ВелоЧенігів проводить кампанію з велобезпеки на дорогах “Нам по дорозі”

29.07.2014   12:16Агенцiя

“Намподорозі” – загальний слоган, що закликає як водіїв, так і велосипедистів бути уважними на дорогах, адже від їх поведінки залежить здоров’я та життя учасників дорожнього руху.

В рамках проведеного громадською ініціативою ВелоЧенігів онлайнопитування чернігівських велосипедистів визнають безпеку велосипедиста на дорозі як одну з найважливіших проблем розвитку велоруху.

54,6% респондентів висловилися, що вважають їзду по проїзжій дорозі небезпечною.

ВелоЧернігів працює за ради того, щоб статистика ДТП не зростала разом із зростанням кількості велосипедистів на дорозі тазверта є уваги на такі типові помилки.

Для реклами було обрано найтиповіші ситуації, які можуть спричинити ДТП за участі велосипедистів. Водіям нагадують, щопідчасстарту й руху необхідно дивитися под зеркалах, бутио бережним, відкриваючи двері та тримати дистанцію, неприжимаючи велосипедистів до краю дороги.

Також звертаємо увагу на те, що й на велосипедистах лежить відповідальність, тому не слід нехтувати освітленням велосипеда в темну пору доби.

В рамках кампанії в Чернігові з’явилися 5 бігбордівта 15 сітілайтів. В серпні ВелоЧернігів разом з Чернігівською ДАІ проведевело майстер-клас з безпеки руху для велосипедистів.

За даними ДАІ Чернігівської області в 2013 році в місті Чернігові сталося 12 дорожньо-транспортних пригод за участю велосипедистів, з них 5 – з вини велосипедистів. Запершепівріччя 2014 року по Чернігвоу сталося 2 ДТП з вини велосипедистів. В переважній більшості ДТП трапляються у другій половині дня та у вечірній і нічнийчас.
 

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини