Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 14:45:51

Готуємося до опалювального сезону

29.07.2014   11:37Агенцiя

Одним з дієвих заходів сприяння працевлаштуванню безробітних громадян є професійне навчання.

Організовується воно за сприяння служби зайнятості лише за тими професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці і під конкретне замовлення роботодавців. "На сьогоднішній день актуальною є підготовка фахівців, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон", - наголошують у службі зайнятості.

З 21 липня навчання за професіями "оператор котельні" та "машиніст (кочегар) котельні" розпочали 25 безробітних з Менського, 25 - з Городнянського та 12 – з Щорського районів.

Під час навчального процесу вони опанують необхідні у подальшій роботі знання, зокрема: технічні характеристики промислових та побутових опалювальних котлів, будову і експлуатацію котельних установок, вивчать порядок їх обслуговування. А також навчаться відстежувати справність котлів, розтоплювати їх, дотримуючись запобіжних заходів і правил. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пари й рівнем води, а у разі несправності котла - оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідних заходів.

Отже, за короткий термін безробітні мають змогу здобути та відновити навики роботи з опалювальним устаткуванням, що допоможе кожному з них працевлаштуватися в осінньо-зимовий період. Кваліфіковані кочегари будуть працювати в школах, дитячих садках, сільських та селищних радах тощо.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини