Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 06:18:01

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

28.07.2014   14:35Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 21 по 28 липня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 65,3 тис. осіб та 12,8 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 1 тисяч осіб. Затримано 7 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 37 осіб, на яких накладено штрафів на суму 14653 гривень.

Через державний кордон не пропущено 165 осіб, з яких 41 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 73 громадянина Російської Федерації, 39 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 34 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 22,5 тис. осіб та 4,4 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 56 осіб, з яких 21 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 32 громадянина Російської Федерації, 24 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Тривають роботи з вдосконалення інженерно-технічного облаштування ділянки державного кордону, в ході яких вдосконалювались захисні споруди для персоналу, інженерні загородження та перешкоди.

 

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини