Чернігівець заплатить 170 тисяч гривень штрафу за заняття гральним бізнесом
Деснянський районний суд підтримав позицію прокуратури м. Чернігова і притягнув до кримінальної відповідальності чернігівця, який облаштував гральний заклад в обласному центрі.
![](/uploads/295-m.jpg)
Судом встановлено, що 39-річний мешканець міста у січні поточного року з метою незаконного збагачення придбав гральні автомати і облаштував зал для проведення азартних ігор на вулиці 1-го Травня в Чернігові.
Гральний заклад проіснував майже два місяці, до часу поки не втрутились правоохоронці, які вилучили гральні автомати і розпочали відносно їх власника кримінальне провадження за ч. І ст. 203-2 КК України.
На даний час матеріали кримінального провадження розглянуті судом. Громадянина визнано винним у скоєнні злочину і засуджено до сплати 170 тисяч гривень штрафу (10 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Вирок суду набув законної сили.
Довідково: У 2014 році в м. Чернігові, за ст. 203-2 КК України (3аняття гральним бізнесом) розпочато 13 кримінальних проваджень, які на даний час розслідуються.
Прес-служба прокуратури м. Чернігова
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.