У лісовиків області – новий керівник
25 липня Голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков та голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко представили новопризначеного начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Ним став Андрій Пивовар, який до цього обіймав посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області – заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього середовища Чернігівської області Державної екологічної інспекції України.
В ході представлення обговорено перспективи розвитку та шляхи вирішення проблемних питань лісової галузі Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.