Бобровицький район: рятувальники надали допомогу 32-річному чоловіку, який впав у колодязь
24 липня о 19:58 у м.Бобровиця до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що по вул. Пролетарська на приватному подвір'ї в триметрову недобудовану каналізаційну яму впав 32-річний чоловік.
На місце події оперативно прибули рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини, двоє з яких спустилися до постраждалого. За допомогою рятувальних мотузок вони витягли чоловіка на поверхню та передали медичним працівникам. З діагнозом відкритий перелом голені чоловіка госпіталізовано до Бобровицької ЦРЛ.
Як стало відомо, постраждалий допомагав господарю подвір'я викладати каналізаційну яму, але через обвал ґрунту опинився в пастці.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».