За минулу добу органами внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області зареєстровано
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 29 кримінальних правопорушеннях особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 8 крадіжок, 1 шахрайство, 1 хабарництво, 1 злочин, пов’язаний з наркотиками, 2 факти вилучення зброї, 6 фактів тілесних ушкоджень та 10 інших кримінальних правопорушень.
На території області сталося 2 ДТП, в результаті яких 1особа померла та 1 травмована.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 14 водіїв, складено 110 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).