Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 00:30:36

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

21.07.2014   14:47Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 14 по 20 липня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 66,4 тис. осіб та 12,4 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 8 тисяч осіб. Затримано 4 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 39 осіб, на яких накладено штрафів на суму 16200 гривень.

Через державний кордон не пропущено 115 осіб, з яких 18 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 48 громадян Російської Федерації, 20 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 28 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 22,9 тис. осіб та 4,2 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 49 осіб, з яких 10 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 26 громадян Російської Федерації, 8 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Протягом тижня проводились роботи з інженерно-технічного облаштування ділянки державного кордону, в ході яких споруджувались та вдосконалювались захисні споруди, інженерні загородження та перешкоди.

 

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
 

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.