Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:49:01

Служба зайнятості - громадянам, які перемістилися зі сходу України

21.07.2014   12:39Агенцiя

За даними Регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО станом на 18 липня до Чернігівської області прибуло 1209 осіб з числа вимушених переселенців, з них 409 осіб з АР Крим та 800 осіб з Донецької та Луганської областей.

Переважна більшість – це жінки з дітьми та особи похилого віку. До центрів зайнятості області звернулися за допомогою 103 особи, з них 17 вже працевлаштовано.

При цьому виникають складнощі у зв’язку з відсутністю у людей необхідних документів. Служба зайнятості прикладає максимум зусиль аби допомогти громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Зокрема проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг, які можна отримати, звернувшись до центрів зайнятості, організовуються виїзні заходи для громадян з числа переселенців.

Зокрема фахівці Ніжинського МРЦЗ провели цільовий виїзний захід у гуртожитку Ніжинського агротехнічного інституту для 14 громадян працездатного віку, які перемістились із зони проведення АТО.

З метою працевлаштування вимушених переселенців активно залучають до участі у ярмарках вакансій та інших заходах, на стендах у центрах зайнятості постійно оновлюється перелік актуальних вакансій.

Для них підготовлені листівки з актуальною інформацією - телефонами загальнодержавних та обласних «гарячих ліній», адресами та контактами організацій, які опікуються питаннями надання соціальних послуг населенню тощо.

Для оперативного реагування Чернігівський обласний центр зайнятості підтримує постійний зв’язок з Регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО.


Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок 08:46

В цьому році, вперше за останні роки, Сосницька громада провела капітальний ремонт дорожнього полотна за рахунок місцевого бюджету.

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".