Чоловіки надають перевагу травматам
Вчора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» по смузі руху «зелений коридор» на в’їзд в Україну оформлявся легковий автомобіль БМВ, яким керував 28–річний громадянин України.
В результаті проведення, за ініціативою прикордонного наряду, спільного із співробітником митниці контролю 2-ої лінії, в салоні автомобіля, в особистих речах, виявлено п'ять 9 мм набоїв для травматичної зброї марки AES з магазином.
Набої для травматичної зброї з магазином у власника вилучено та складено протокол про порушення митних правил.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression