Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:40:28

Стартував огляд-конкурс на кращу бригаду аварійно-диспетчерських служб ПАТ "Чернігівгаз"

18.07.2014   09:21Агенцiя

Днями на учбово-тренувальному полігоні ПАТ «Чернігівгаз» розпочалися змагання аварійно-диспетчерських служб газових господарств. В конкурсі візьмуть участь 78 фахівців, що входять до складу 26 бригад АДС.

Змагання дадуть аварійникам змогу відпрацювати навички з ліквідації надзвичайних ситуацій пов`язаних з витоком газу в умовах, наближених до реальних.

Основне завдання полягає у відпрацюванні дій аварійної служби в трьох ситуаціях – виявити і якнайшвидше усунути витік газу на засувці в газовому колодязі, на фланцевому з`єднанні житлового будинку та на підземному газопроводі низького тиску. Час ліквідації аварії відіграє важливу роль. Команда, яка не впоралась із завданням за 40 хвилин, знімається зі змагань.

На загальну оцінку також впливає знання теорії, оснащення та технічний стан автомобіля, правильність застосування рятувальних засобів та відповідність дій регламентам і нормативним документам. За підсумками всіх етапів комісія визначить три найкращі бригади.

«Конкурс повинен виявити рівень майстерності і готовності аварійників до надзвичайних ситуацій. Захід дуже потрібний, адже це і тренінг, і, водночас, можливість перевірити свої навички, подивитися, як працюють досвідченіші колеги. До того ж АДС є однією з найважливіших наших служб - від їхньої професійності в першу чергу залежить безпека споживачів» - зазначив заступник голови правління - головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

В день відкриття виступали команди Головного підрозділу і Щорського УГГ, які в минулорічних змаганнях неодноразово досягали найкращих результатів. Кращу підготовку показала бригада з м. Чернігова. На першому етапі – газовому колодязі – для усунення витоку аварійникам знадобилося 12 хв.14с., другий – фланець – відпрацювали за 5 хв.16 с., витік газу на підземному газопроводі був ліквідований за 17хв.15с.
Подібні змагання є традиційними і проводяться щороку перед опалювальним сезоном, коли зростає споживання газу і збільшується кількість аварійних викликів.


Довідка:
Аварійно-диспетчерська служба – підрозділ екстреного цілодобового реагування на надзвичайні ситуації, пов`язані з витоками газу на системах газопостачання. АДС ПАТ «Чернігівгаз» є в кожному районі Чернігівської області, загалом – 26. Бригада служби «104» складається з трьох фахівців – майстра, слюсаря і слюсаря-водія.
В минулому році аварійно-диспетчерськими службами ПАТ «Чернігівгаз» усунуто понад 15,5 тисяч витоків природного газу, в опалювальний сезон 2013-2014 р.р – понад 8,2 тисячі.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.