Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 22:00:51

Стартував огляд-конкурс на кращу бригаду аварійно-диспетчерських служб ПАТ "Чернігівгаз"

18.07.2014   09:21Агенцiя

Днями на учбово-тренувальному полігоні ПАТ «Чернігівгаз» розпочалися змагання аварійно-диспетчерських служб газових господарств. В конкурсі візьмуть участь 78 фахівців, що входять до складу 26 бригад АДС.

Змагання дадуть аварійникам змогу відпрацювати навички з ліквідації надзвичайних ситуацій пов`язаних з витоком газу в умовах, наближених до реальних.

Основне завдання полягає у відпрацюванні дій аварійної служби в трьох ситуаціях – виявити і якнайшвидше усунути витік газу на засувці в газовому колодязі, на фланцевому з`єднанні житлового будинку та на підземному газопроводі низького тиску. Час ліквідації аварії відіграє важливу роль. Команда, яка не впоралась із завданням за 40 хвилин, знімається зі змагань.

На загальну оцінку також впливає знання теорії, оснащення та технічний стан автомобіля, правильність застосування рятувальних засобів та відповідність дій регламентам і нормативним документам. За підсумками всіх етапів комісія визначить три найкращі бригади.

«Конкурс повинен виявити рівень майстерності і готовності аварійників до надзвичайних ситуацій. Захід дуже потрібний, адже це і тренінг, і, водночас, можливість перевірити свої навички, подивитися, як працюють досвідченіші колеги. До того ж АДС є однією з найважливіших наших служб - від їхньої професійності в першу чергу залежить безпека споживачів» - зазначив заступник голови правління - головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

В день відкриття виступали команди Головного підрозділу і Щорського УГГ, які в минулорічних змаганнях неодноразово досягали найкращих результатів. Кращу підготовку показала бригада з м. Чернігова. На першому етапі – газовому колодязі – для усунення витоку аварійникам знадобилося 12 хв.14с., другий – фланець – відпрацювали за 5 хв.16 с., витік газу на підземному газопроводі був ліквідований за 17хв.15с.
Подібні змагання є традиційними і проводяться щороку перед опалювальним сезоном, коли зростає споживання газу і збільшується кількість аварійних викликів.


Довідка:
Аварійно-диспетчерська служба – підрозділ екстреного цілодобового реагування на надзвичайні ситуації, пов`язані з витоками газу на системах газопостачання. АДС ПАТ «Чернігівгаз» є в кожному районі Чернігівської області, загалом – 26. Бригада служби «104» складається з трьох фахівців – майстра, слюсаря і слюсаря-водія.
В минулому році аварійно-диспетчерськими службами ПАТ «Чернігівгаз» усунуто понад 15,5 тисяч витоків природного газу, в опалювальний сезон 2013-2014 р.р – понад 8,2 тисячі.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».