Чернігов: рятувальники ліквідували пожежу у новобудові
15 липня о 8:42 у Чернігові до обласного Управління ДСНС України надійшло повідомлення про пожежу недобудови в одному з приватних подвір'їв по вул. Десняка.
На місце події оперативно прибуло 3 пожежно-рятувальні відділення.
У цей час полум’я вирувало в середині та на даху будівлі. Вогонь міг охопити житловий будинок та господарчі споруди сусідів.
Рятувальники одразу приступили до гасіння й одночасно з цим струменями води забезпечили захист розташованих поруч будівель.
Гасіння пожежі тривало майже 2 години в ході чого врятовано сусідські помешкання та сарай.
Вогонь встиг знищити 2-й поверх, дах та пошкодити стіни новобудови.
Причина пожежі та збитки встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.