Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 05:27:34

У податкових Чернігівщини допомагають громадянам з Донецької та Луганської областей

16.07.2014   07:28

На Чернігівщину прибувають громадяни з Донецької та Луганської областей. У них є можливість отримати тут свої пенсію чи соціальні виплати.

З метою спрощення цих процедур таким громадянам податківці організували прийом у всіх територіальних органах Головного управління Міндоходів у Чернігівській області для видачі їм реєстраційних номерів облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

Як зазначив головний державний податковий інспектор управління ІТ та обліку платників Ігор Закружний, термін надання картки платника податків – п’ять робочих днів з дня подання заяви на реєстрацію (форма №1ДР) чи заяви на зміну реєстраційних даних (форма № 5ДР). Але практично звернення опрацьовуються протягом доби.

Щоб прискорити процедуру встановлений прямий телефонний зв’язок з податківцями Донецької та Луганської областей, а також з відділом Державного реєстру Міндоходів України. Тож якщо навіть громадяни не мають даних про свої податкові номери, вони встановлюються, а потім отримуються в податкових інспекціях.

Вже десятки мешканців Донецької та Луганської областей оперативно отримали у нас свої податкові номери. Приміром, Галина Смолина та Іван Курило витратили на це в місті Чернігові лише три години.

У разі необхідності отримання додаткової інформації можна звертатися до Головного управління Міндоходів у Чернігівській області за телефоном 652-362.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.