Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 09:04:57

Міжнародна злочинність - на особливому контролі

15.07.2014   07:45

Свій вагомий вклад у боротьбу з міжнародною злочинністю вносять працівники сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області.

Зокрема, з початку року ними було отримано та опрацьовано близько сотні запитів та відповідей, що стосувалися перевірки осіб, транспортних засобів та підприємств, які знаходяться на територіях як нашої області, так і зарубіжних країн.

За результатами цих перевірок на території області було встановлено місцезнаходження шести громадян України, які підозрюються у вчиненні злочинів або потрапили в поле зору правоохоронних органів за кордоном. Це, зокрема, в Польщі, Чехії, Словенії і навіть в Сполучених Штатах Америки.

— Також було встановлено автентичність документів громадян України та іноземців за запитами наших колег із Молдови, Греції, — розповідає начальник сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області майор міліції Максим Овручевський. — Встановлено місцезнаходження на території Ізраїлю громадянки, батько якої звертався до Чернігівського міського відділу внутрішніх справ із заявою про оголошення її в розшук як безвісти зниклої, організовано перевірку за обліками на території Бахмацького району громадянки, яка розшукується нашими колегами із однієї з країн ближнього зарубіжжя.

Протягом останнього часу нами було оголошено міжнародний розшук трьох громадян України, який ініціював Чернігівський міський відділ міліції, а також організовано екстрадицію жителя нашої області з Італії, який переховувався на території цієї країни. Водночас каналами Інтерполу встановлено місцезнаходження жінки на території Туреччини та відслідковано її переліт на територію однієї з країн ближнього зарубіжжя, куди уже направлено документи для організації її затримання.

На сьогодні працівниками сектору Укрбюро Інтерполу УМВС супроводжується розшук 13 злочинців, які розшукуються УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

«Балада про Крути». Зберігаємо історичну пам'ять

«Балада про Крути». Зберігаємо історичну пам'ять 09:04

29 січня у приміщенні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка з нагоди 105-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Крут проведено благодійний показ відеофільму про мистецький проєкт «Балада про Крути», створений у 2018 році до 100-річчя відзначення подвигу Героїв Крут. П’ять років тому в Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка було втілено за сприяння Мінкультури України, Департаменту культури Чернігівської ОДА мистецький проект «Балада про Крути», прем’єрний показ якого був проведений 28 січня 2018 року на благодійних засадах для учасників АТО, членів їхніх родин та волонтерів.

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи 08:51

Сьогодні в Україні розпочав роботу проєкт з обміну ламп розжарювання на сучасні світлодіодні, що дозволить підвищити ефективність споживання електроенергії населенням. Наразі на території Чернігівщини він доступний поки що для жителів обласного центру. Втім, незабаром його географія розшириться на райони та територіальні громади регіону. Загалом області передбачено виділити 390 тис. ламп.

31 січня: Цей день в Україні та в світі

31 січня: Цей день в Україні та в світі 08:45

ДЕНЬ 342 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 342 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.