Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 листопада, 00:17:41

Білоруський розчинник вилучили на кордоні

11.07.2014   12:51Агенцiя

Вчора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі», під час оформлення на в’їзд в Україну мікроавтобусу «Фольксваген», яким керував 36-річний громадянин України, спільною прикордонно-митною оглядовою групою в ході проведення контролю 2 лінії виявлено 11 пляшок рідини, яка відноситься до прекурсорів, а саме «Розчинник-646» виробництва РБ.

Прекурсори наркотичних та психотропних речовин — це речовини, що використовуються при виробництві або виготовленні, переробці наркотичних засобів та психотропних речовин.

За порушення митних правил речовина у власника вилучена, а сам водій притягнутий до адміністративної відповідальності.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини