Чернігів: рятувальники завадили вогню знищити 3 житлові будинки
10 липня о 15:16 у Чернігові до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на околиці міста по вул. Бланка.
Через сім хвилин за вказаною адресою прибуло 2 пожежно-рятувальних відділення. У цей час полум’я вирувало в середині оселі та виривалося з-під даху. Вогонь міг охопити два житлові будинки сусідів та господарчі споруди.
Рятувальники одразу приступили до гасіння й одночасно з цим струменями води забезпечили захист розташованих поруч помешкань. О 16:29 горіння було остаточно ліквідовано. Під час пожежі отримав опіки 2-3 ступенів 45% тіла та був доставлений у обласну лікарню 62-річний домовласник. Стан його здоров’я задовільний. Також вогонь встиг частково знищити дах, стіни та майно у будинку.
В ході опитування сусідів з’ясовано, що господар оселі проживав самотньо, проте до нього часто заходили знайомі й вони разом розпивали алкогольні напої. Через несплату від будинку чоловіка було відключено газ і електрику.
За попередніми даними причиною пожежі стала необережність постраждалого під час куріння в нетверезому стані.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.