Громада Чернігівщини допомагає українським військовим
Жителі Чернігівської області не стоять осторонь армійських проблем і активно продовжують підтримувати українських військових, які нині несуть службу на сході України.
Чергову партію продуктів, засобів гігієни, військової амуніції та матеріально-технічної допомоги, зібраних громадою, відправили до зони проведення антитерористичної операції.
Збирали речі для вояків в обласному військовому комісаріаті. Люди активно відгукнулися на потреби військовослужбовців і приносили сюди все, що зараз необхідно захисникам Вітчизни.
Крім цього військовослужбовцям військових частин Чернігівщини, які виконують завдання з посилення охорони державного кордону, щотижнево передають всеукраїнські, обласні та районні газети.
— Ми звернулися до керівництва області, редакторів газет, обласної організації Національної спілки журналістів України і вони пішли нам назустріч. Тепер регулярно наші військовослужбовці отримують друковані засоби масової інформації. Адже, крім військових газет та журналів, вони також мають отримувати інформацію про події в державі та рідній Чернігівщині з цивільних видань. Наша щира подяка всім хто долучився до вирішення цього, безумовно, важливого питання інформаційної підтримки. – зазначив Чернігівський обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.