Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 08:48:59

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури області та визнав бездіяльність Чернігівської міської ради протиправною

10.07.2014   16:59

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 19.06.2014 задоволено позов прокурора м. Чернігова та визнано протиправною бездіяльність Чернігівської міської ради.

Упродовж минулого року Чернігівська міська рада, незважаючи на вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», не оприлюднювала на офіційному веб-сайті тексти прийнятих сесією рішень.

Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури, визнав законними та обґрунтованими доводи про те, що бездіяльність органу місцевого самоврядування суттєво звужує права громадян на доступ до публічної інформації, порушує інтереси держави.

Вимоги закону є однаковими для всіх без винятку органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових осіб тощо.

На порушення чинного законодавства прокурор вживає вичерпних заходів реагування, вимагає діяти орган місцевого самоврядування в межах закону, дотримуватися передбаченої законом процедури та обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини