Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 06:47:52

Відбулося засідання двох робочих груп

10.07.2014   14:57

10 липня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук за участі заступника голови облдержадміністрації Костянтина Лубенцова провів засідання робочої групи щодо функціонування РЛП «Ялівщина».

Директор цього коммунального закладу Анатолій Мороз презентував план дій щодо розвитку парку. Зокрема, найближчим часом передбачається проведення конкурсу з визначення виконавця землевпорядних робіт з виготовленням відповідного проекту землеустрою. Триває робота з розробки проекту положення «Про наглядову раду РЛП «Ялівщина».

В.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко поінформувала присутніх про те, що департаментом розробляється проект програми щодо фінансування КЗ РЛП «Ялівщина», яка, має бути винесена на розгляд сесії обласної ради орієнтовно у вересні поточного року.

Наприкінці засідання Валентин Мельничук подякував присутнім за плідну роботу та оголосив про припинення існування робочої групи в зв’язку зі створенням та реєстрацією комунального закладу РЛП «Ялівщина».

Не менш плідно відбулося і засідання ще одної робочої групи під керівництвом заступника голови обласної ради Валентина Мельничука - з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки». На ньому були обговорені поточні питання, що стосуються безпритульних тварин у м. Чернігові.

Наступне засідання робочої групи було вирішено провести 24 липня та присвятити його обговоренню проекту вищезазначеної Програми, над якою працює Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Принагідно Валентин Мельничук представив присутнім новопризначеного Чернігівського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері області Андрія Хряпа та побажав йому успіхів на новому місці роботи.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини