Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 01:14:58

Чернігівська область: з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО перемістилася 931 людина

09.07.2014   07:38

Станом на 8 липня на Чернігівщину перемістилася 931 людина (526 родин) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Для організації розселення цих громадян та надання їм різних видів соціальної допомоги, в області працює регіональний штаб. Його очолює голова облдержадміністрації Володимир Івашко. До складу штабу входить керівництво 19-ти структурних підрозділів ОДА, відомчих і громадських організацій. Аналогічні штаби працюють в усіх районах області. Їх діяльність координують структурні підрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Наразі органами виконавчої влади надано допомогу 41 родині та 185-ти особам щодо продовження виплати державної соціальної допомоги та пенсій за місцем тимчасового проживання, працевлаштовані 7 осіб, 22-м призначена допомога по безробіттю, 6-ти особам відновлено втрачені документи. Влаштовано до загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів 49 дітей, на оздоровленні в дитячих закладах перебуває 8 дітей. З місцевих бюджетів отримали фінансову допомогу для вирішення соціально-побутових питань 12 родин. У лікувально-профілактичних закладах надано допомогу 130-ти особам. Загалом в повній мірі отримали необхідну допомогу вже 884 особи.

Крім того, рятувальники спільно з представниками Товариства Червоного Хреста України відвідують місця проживання людей, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, з метою з'ясування потреб цих людей, надання їм речей першої необхідності та моральної підтримки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.