Злодія затримали "на гарячому"
О четвертій ранку наряд групи затримання Прилуцького міського відділу Державної служби охорони в складі старшого наряду молодшого інспектора старшого сержанта міліції В.Ю. Гмирянського, міліціонера-водія старшини міліції В.В. Опанасенка та міліціонера сержанта міліції Д.П. Коваленка отримав повідомлення про спрацювання сигналізації в одному з охороняємих магазинів міста, розташованого по вулиці Констянтинівській.
Уже через дві хвилини правоохоронці прибули на місце. Провівши огляд об’єкта, наряд виявив відкрите металопластикове вікно з тильної сторони магазину, а всередині торговельного закладу знаходилася невідома особа.
Спільними зусиллями разом із слідчо-оперативною групою міського відділу міліції, яка також за лічені хвилини прибула держохоронникам на підмогу, і було затримано злодія «на гарячому».
Ним виявився 22-річний прилучанин Віктор К. Правоохоронці проводять відповідні заходи щодо перевірки його на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.