Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:28:57

На Чернігівщині звільнять майже половину засуджених?

04.07.2014   10:22Агенцiя

Найбільша амністія за весь час існування незалежної України

З місць позбавлення волі звільняють порушників закону, тепер вже колишніх. На Чернігівщині це майже 400 осіб. Це ті, хто не вчиняв тяжкі тілесні злочини, вагітні жінки, тим, кому вже за 70 років, і ті, хто на момент вчинення злочину був не повнолітній.

Найбільше засуджених підпали під амністію у Менській виправній колонії № 91. Там відбувають покарання правоохоронці. Додому повертаються і рецидивістки, які сиділи у жіночій виправній колонії №44.

Звільнені згідно з Законом «Про амністію». У жіночій виправній колонії №44 щодня відпускають додому жінок, яких суд після перегляду справи помилував. Порушниці закону, тепер вже колишні, чекають на волю.

Засудженим жінкам вручають довідки і відтепер вони вільні. За воротами виправної колонії на них вже чекають родичі.

У Чернігівській виправній колонії застосовано амністію до 125 засуджених жінок. До кінця липня їх мають усіх відпустити. Всього на Чернігівщині з місць позбавлення волі звільнили вже 283 особи. Найбільше – у Менській виправній колонії №91, де сидять колишні працівники правоохоронних органів. Відпустили на волю і 26 неповнолітніх юнаків з Прилуцької виховної колонії.

Це найбільша амністія за роки незалежності України. Наприклад, на Чернігівщині звільнять майже половину засуджених. 61 людина – це жителі нашої області. Всі інші роз’їдуться по регіонах країни.


http://chodtrk.com.ua/?p=15631
 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ