Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 07:37:50

Володимир Івашко: Поєднання роботи влади та соціально відповідального бізнесу – запорука вирішення нагальних проблем сільської місцевості

04.07.2014   08:11

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час перебування з робочою поїздкою у Городнянському районі.

Очільник області ознайомився з роботою СТОВ «Віра», навчально-виховною діяльністю ДНЗ «Ялинка», оглянув соціальні об’єкти села Вихвостів, які підтримуються за допомогою СТОВ «Віра».

Господарство, яке очолює Микола Кондренко, спеціалізується на вирощуванні зернових культур, у тваринництві пріоритети – молочно-м’ясне скотарство.

На СТОВ «Віра» працює 261 працівник, площа орендованих земель становить 5087 га. Асортимент продукції – зернові, молоко, м’ясо ВРХ, борошно.

Значна увага також приділяється розвитку соціальної сфери та інфраструктури села.

За рахунок коштів підприємства побудовано 2 церкви, підвідний газогін до села протяжністю 14 км.

На пільгових умовах забезпечено працівників підприємства житлом.

За рахунок підприємства працівники забезпечуються 3-х разовим харчуванням.

Здійснюється допомога продуктами харчування для учнів місцевої школи та вихованців дитячого садка.

Для навчальних закладів закуплено меблі, спортивний інвентар, канцелярське приладдя, для місцевої церкви – церковний інвентар.

Є, звичайно, і проблемні питання. Село живе і розвивається, туди їдуть молоді сім’ї не лише з України. У дитячому садку «Ялинка», розрахованому на 40 місць, нині перебуває 50 дітей. На черзі – ще 100 дошкільнят.

У с. Розвинівка, де знаходиться ферма СТОВ «Віра», а також проживають діти дошкільного та шкільного віку, відсутнє транспортне сполучення. Протяжність автомобільної дороги Вихвостів-Розвинівка між центрами зазначених сіл становить 6 км. У 2012 році проведено ямковий ремонт дороги. Але здійснити капітальний ремонт 3,5 км цієї дороги на даний час немає можливості через відсутність фінансування.

Ознайомившись з проблемами, голова облдержадміністрації пообіцяв надати необхідну допомогу найближчим часом.

Він також високо оцінив роботу керівника СТОВ «Віра», підкресливши, що дбайливий господар є основою розвитку села.

– Поєднання роботи влади та соціально відповідального бізнесу – запорука вирішення нагальних проблем сільської місцевості. Робота керівника СТОВ «Віра» є прикладом для багатьох керівників підприємств, що працюють на теренах області. Майбутнє Чернігівщини – саме за патріотами свого краю, які з душею ставляться до господарства, до своїх працівників та людей, які живуть у селі, - наголосив Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни 07:37

18 листопада о 13:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни.

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:33

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини